Cześć!
Newsletter pełen inspiracji

Z wykształcenia jestem lingwistką oraz menedżerem kultury. Ukończyłam również studia kreatywnego pisania, a także wiele kursów fotograficznych, m.in. z zakresu oświetlenia studyjnego, fotografii ślubnej oraz fotografii mody. 

Fotografuję połowę swojego życia – pierwszy aparat dostałam w wieku 15 lat i od tamtego czasu uwieczniam momenty, chwile, przeżycia. Uważam, że fotografia, to nie tylko poprawność formy, ale przede wszystkim dusza fotografa. 

Oprócz fotografii zajmuję się organizacją wydarzeń kulturalnych, warsztatów artystycznych, jak również pisaniem do ogólnopolskiego kwartalnika „Presto. Muzyka. Film. Sztuka”, gdzie w każdym numerze możecie odnaleźć moją rubrykę „Stan Równowagi”. 

Jesteś gotowy, by zacząć ze mną nowy projekt?

Sesja osobista to wyjątkowe przeżycie – to szansa, na zobaczenie siebie oczami świata, na pokazanie swojego charakteru, wyrazu, unikatowości. Każdy z nas jest inny, każdy z nas jest wyjątkowy. Warto choć raz w życiu zmienić perspektywę i zobaczyć, jak widzi albo jak może widzieć nas świat. To przeżycie otwierające umysł na zupełnie nowe przestrzenie.

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj ekskluzywne materiały, oferty, ale przede wszystkim porządną dawkę inspiracji, które pomogą Ci w Twojej twórczej pracy. Zaufaj – warto ;-)