FAQ

Często zadawane pytania

Pierwszą lustrzankę dostałam jeszcze w gimnazjum. Będzie już ponad 15 lat jak ganiam z aparatem w ręku. 🙂

Jeśli tylko to możliwe – mogę dojechać w bardzo różne miejsca. Może jednak to wiązać się z dodatkową opłatą.

Najlepiej skontaktować się ze mną mailowo lub przez moje social media podając jaką sesją lub wydarzeniem jesteście zainteresowani i w jakim terminie. Odpowiadam szybko i wysyłam spersonalizowaną ofertę.

Oczywiście! Daje Wam wybór – plener, studio albo wasze mieszkanie, miejsce pracy. Rozmawiamy o klimacie zdjęć i wspólnie wybieramy najlepszy czas i miejsce.

Zawsze daje wam wybór – w zależności od długości sesji otrzymujecie proporcjonalną ilość zdjęć. Ale jestem znana z tego, że zawsze dokładam jakieś gratisy. Tak, wiem – średnio biznesowo. 🙂

W zależności od wyboru oferty otrzymacie je w linku, w internetowej galerii lub na pendrivie. Oczywiście jeśli sobie tego życzycie zajmuję się również wywoływaniem zdjęć, zamawiam dla Was grawerowane pudełka i inne pamiątki. Wszystko dogadujemy przed podpisaniem umowy.

Poprawiam kolory, nadaje zdjęciom charakter. Czasami wykonuje lekki retusz, ale wszystko w granicach dobrego smaku i – co ważniejsze – prawdy!

Od 30 minut do 2 godzin, w zależności od oferty. Oczywiście nie dotyczy to ślubów i sesji biznesowych dla dużych grup. 

Dużo snu, ulubione ciuchy, które możecie wcześniej ze mną skonsultować. Podpowiadam jak zadbać o cerę, jaki makijaż wykonać lub pomagam zabookować makijażystkę.