Newsletter
Pełen inspiracji!
IMG_5046-bw

Gruppo di Tempera – sesja wizerunkowa

Sesja dla grupy to niewątpliwie wyzwanie dla fotografa – trzeba zapanować nad nie jedną, ale kilkoma sylwetkami! Przy każdym zdjęciu trzeba uważać.

Czy materiał sukienki układa się dobrze?

Czy światło równomiernie oświetla całą grupę?

Czy nikt nie rzuca na nikogo cienia?

Czy kompozycja zdjęcia jest ładna?

To tylko część pytań, którą trzeba sobie zadać stojąc za obiektywem aparatu. Ale praca z grupą to też, a może przede wszystkim wielka frajda – zgrany zespół generuje pomnożoną energię, która rezonuje z fotografiami. Jak widzicie, efekty takiej sesji mogą być bardzo różne!

Podczas pracy z grupą ważna jest całość, ale i każdy z osobna. Podzielność uwagi jest tu kluczowa, bo fotograf powinien zadbać o samopoczucie każdego kto znajduje się na planie. Trzeba przecież pamiętać, że każdy zespół tworzą indywidualności i to one są siłą grupy.

Helena Siadlak

Helena Siadlak

comments

Komentarze

Helena Siadlak

Helena Siadlak

Cześć! Mam na imię Helena i mam wielką nadzieję, że to miejsce w internecie będzie dla Ciebie inspiracją do tworzenia. Czerp pełnymi garściami! A jeśli chcesz – odezwij się do mnie! Chętnie pomogę, jeśli masz jakieś pytania. 

Trending

Zapisz się do newslettera!

Otrzymuj ekskluzywne materiały, oferty, ale przede wszystkim porządną dawkę inspiracji, które pomogą Ci w Twojej twórczej pracy. Zaufaj – warto ;-)