hs1

Członek zarządu Instytutu Rozwoju Sztuki, menedżerka kultury i koordynatorka wielu wydarzeń i projektów artystycznych. Współzałożycielka bloga wegeperspektywy.pl,

Po trosze fotografka, pisarka i muzyk – staram się wieść twórcze i empatyczne życie, kierując się w nim słowami piosenki:

“If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself and then make the change”

Staram się żyć świadomie – obserwuję, zastanawiam się nad tym co widzę, próbuję zrozumieć. Patrzę na świat szeroko otwartymi oczami i wierzę, że każdy z nas ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość – dlatego chodzę na wybory, jestem wegetarianką (prawie weganką) i robię co w mojej mocy by żyć tak, aby Matka Ziemia mnie lubiła.

W życiu bardzo ważne są dla mnie wartości, które wyznaje – szacunek, miłość, empatia, równość. Jestem przekonana, że ludzie – niezależnie od religii lub jej braku, poglądów politycznych, orientacji czy narodowości – jeśli podzielają te same wartości, są wstanie się dogadać.

Jeśli tylko mogę to podróżuję, bo uważam, że każdy wyjazd, każde nowe miejsce pozwala odkryć mi nową część samej siebie, zrozumieć coś nowego, czegoś się nauczyć i uzupełnić swój punkt widzenia o elementy, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Jestem członkiem zarządu Instytutu Rozwoju Sztuki, gdzie spełniam się jako kreatorka i koordynatorka projektów artystycznych. To bardzo ważna część mojego życia, która wymaga ode mnie ciągłego rozwoju i poszerzania strefy komfortu. W Instytucie zrealizowałam już wiele projektów kulturalnych, w większości uczestnicząc w nich od samego zarodka pomysłu, aż po ich wykonanie. To dzięki tej pracy odwiedziłam Syberię i Argentynę, wyprodukowałam spektakl teatralny i na co dzień łączę wiele swoich pasji w jednej stresującej, acz cudownej pracy.